اخبار گوناگون | پاورفان

ads ads

گشتی در اینستاگرام نیکلاس کروز: عامل کشتار فلوریدا

ایالات متحده آمریکا که این روزها در آستانه تعطیل شدن کامل به دلیل چالش های بودجه ای سنا و کاخ سفید به سر می برد، بار دیگر در شوک فرو رفت. نیکلاس کروز، نوجوان آمریکایی که از دبیرستانی در شهر فلوریدا آمریکا اخراج شده بود در اقدامی مرگبار، دها تن از دانش آموزان را با اسلحه خود که قبلا در اینستاگرام نشان داده بود به خاک و خون کشید و ده ها نفر کشته و زخمی شدند.

 پرداخت کامل سود سهام عدالت دهک‌های پایین در دهه فجر
وزیر اقتصاد از پرداخت کامل سود سهام عدالت دهک‌های پایین درآمدی در دهه فجر خبر داد.

 اختصاصی| استیضاح یک وزیر در مجلس کلید خورد
۳۵ نماینده روز گذشته طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کردند.

 امام خامنه‌ای: دست‌هایی که داعش را ایجاد کردند به‌دنبال انتقال آن به افغانستان هستند
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: همان دست‌هایی که با ایجاد داعش، آن را ابزاری برای ظلم و جنایت علیه مردم در سوریه و عراق قرار داد، امروز پس از شکست در آن مناطق به‌دنبال انتقال داعش به افغانستان هستند.

 اردبیلی‌ها سردترین شب سال را تجربه کردند
با حاکمیت هوای سرد و بارش برف طی روزهای گذشته دمای هوای اردبیل به ۲۶ درجه زیرصفر رسید و اردبیلی‌ها شب گذشته با افت محسوس دما سردترین شب سال را تجربه کردند.

 سانحه رانندگی مهدی قائدی را به «آی سی یو» کشاند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی قائدی، هافبک - مهاجم جوان استقلال که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود شب گذشته در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.

فرود اولین ایرباس ۳۵۰ و بوئینگ ۷۸۷ در ایران با هواپیمایی قطر

ماه گذشته میلادی خط هواپیمایی قطر برای اولین بار ۲ هواپیمای رؤیایی را در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشاند تا از این به بعد مسافران ایرانی نیز بتوانند با استفاده از پرچمداران بوئینگ و ایرباس، تجربه ای به روز و دلنشین را از سفر خود داشته باشند.

هشدار درباره مصرف مشروبات الکلی در ایران

الکل و مشروبات الکی یکی از چالش های امروز صنعت بهداشت و سلامت کشور است. ما ایرانی ها نه تنها در مصرف برنج، شکر، نمک و بنزین، در فهرست پر مصرف ترین (به خوانید پر اسراف ترین ) کشور های دنیا هستیم، بلکه در فهرست ۲۰ کشور پر مصرف مشروبات الکلی نیز قرار داریم. این فقط بد مصرف کردن نیست که ما را در آمارهای جهانی، در وضعیت عجیبی قرار داده است، بلکه در بد رانندگی کردن نیز، شگفتی جهانی را به دنبال داشتیم. سن مصرف الکل در ایران طبقه آمار مسئولین، به زیر ۱۸ سال رسیده است.

پرستار آلمانی به قتل ۹۷ نفر دیگر نیز اعتراف کرد

یک پرستار آلمانی که پیشتر برای قتل دو بیمار در شمال آلمان به حبس ابد محکوم شده بود، در جدیدترین اعترافات خود به قتل ۹۷ تن دیگر اعتراف کرد.

چنانچه اتهامات جدید این پرستار ثابت شود، او به مرگبارترین قاتل سریالی آلمان تبدیل خواهد شد.

دادگاه عمومی آلمان در روز دوشنبه از طرح اتهامات جدید علیه «نیلز هوگل» خبر داد که در حال حاضر مشغول سپری کردن دوران زندان خود است. به گفته دادستان، بر اساس مدارک دریافت شده، او متهم به قتل ۹۷ فرد دیگر با تزریق مواد سمی است.


ليست صفحات
تعداد صفحات : 4